Recital Emilii Pawłowskiej 15.03.2018 - klub odnowa rsm jednosc

Przejdź do treści

Menu główne:

IMPREZY 2018
„CZAS NAS UCZY POGODY” - to program składający się z kilkunastu polskich piosenek - coverów w smooth – jazzowych profesjonalnych aranżacjach,  które pomimo upływu czasu wciąż wzruszają i obchodzą.  Często też są przywołaniem pięknych i niezapomnianych wspomnień z przeszłości.
„Kontakt z pięknymi melodiami i mądrymi tekstami wzbogacić może dzień, i odciążyć. Chyba chodzi mi bardziej o doświadczanie przeżyć nieco odmiennych od codziennego zgiełku i biegu, którego nikomu dzisiaj nie brakuje. To też  ciągła praca nad sobą i własnymi słabościami  - aby nic,  co jest tak naprawdę  ważne w życiu nie umknęło -  tak jak śpiewał  Zbigniew Wodecki „ …żeby z tego mieć coś na potem, by gdzieś w strumyku pamięci, zostało coś na dnie”.
Emilia Pawłowska

EMILIA  PAWŁOWSKA

- wokalistka z okolic Więcborka, „autorka melodii”, śpiewająca piosenki w stylistyce  smooth - jazz i poezji śpiewanej. Wcześniej znana pod panieńskim nazwiskiem Isbaner - laureatka kilku konkursów piosenki o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim m.in. udział w  XXX Festiwalu Artystycznym  Młodzieży Akademickiej FAMA 2000  - udział w koncercie laureatów,  podczas którego wystąpiła min. w duecie z Łukaszem Zagrobelnym. Kilkakrotnie gościnnie występowała na antenie TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Poznań i  TYP2.  Brała udział „Szansie na Sukces” w 2006 r. z zespołem HARLEM.  Ma w swoim dorobku płytę "Strugami wylewać miłość" z piosenką religijną, nagraną w ramach Powiatowego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w 2002 roku, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku. W roku 2000 r. brała także udział w nagraniach płyty z okazji 25-lecia istnienia Big Bandu Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, która była nagrywana w studio Radia PIK w Bydgoszczy.   Po mimo wielu sukcesów zawodowych i szczęśliwej rodziny nie zapomniała o piosence. Po dłuższej przerwie debiutuje mierząc się ponownie z własną wrażliwością i pięknem.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego